Ritmičarke KRSG Poreč osvojile medalje na Danube cupu u Bratislavi !

BRATISLAVA2
09.05.2016. 21:22; ; Početna / Sport i rekreacija / Ritmičarke KRSG Poreč osvojile medalje na Danube cupu u Bratislavi !

U subotu, 07.05.2016. Porečke gimnastičarke su se natjecale na Danube cupu u Bratislavi.
Sudjelovalo je dvjestotinjak gimnastičarki iz  11 država (BiH, Bugarske, Češke, Izraela, Mađarske, Poljske, Rusije, Slovačke, Slovenije, Ukrajine i Hrvatske).

Čak tri gimnastičarke su se uspjele kvalificirati u finale.
Najmlađa nada Petra Belević osvojila je 3. mjesto u vježbi sa obručem, juniorka Lara Knapić osvojila je 3. mjesto u ukupnom poretku, dok je seniorka Laura Božić osvojila 3. mjesto u vježbi sa obručem, te 4. u višeboju.
Kadetkinja Emily Knapić  i juniorka Nola Božić osvojile su 8. mjesto.

Tjedan prije naše dvije ritmičarke Lara Knapić i Karla Vukoja  su se okušale i  na plesnom natjecanju u Pazinu, te uspješno osvojile 2. mjesto.

Gimnastičarke nastavljaju aktivno trenirati jer idućeg vikenda ih čeka Županijsko prvenstvo koje je ujedno kvalifikacijsko natjecanje za Završnicu kupa Hrvatske.