Remi u Velom Joži – važno je imati Matiju Rađakovića! POREČ – DUBRAVA 29:29 (12:14)

IMG-20190928-WA0024
29.09.2019. 00:29; ; Početna / Sport i rekreacija / Remi u Velom Joži – važno je imati Matiju Rađakovića! POREČ – DUBRAVA 29:29 (12:14)

Elvis Uravić, istrasport.eu I prije samog susreta bilo je jasno da Porečane čeka “paklenih” 60 minuta, a to se pokazalo i opravdanim. Dubrava će ponovno biti u samom vrhu pa je remi pozitivan rezultat za Đankovićeve momke.

Vinković je u 12. minuti pogodio za 2:6 Dubrave, ali dobra je stvar što su se Porečani brzo vratili u susret na krilima Moslavca koji s dva uzastopna gola šest minuta kasnije poravnava na 8:8.

Ipak, do predaha Dubravaši ponovno stječu prednost, sada od dva gola, i istu imaju, što manju, što veću, sve do kraja susreta, s time da su triput Porečani poravnali, na 20:20, 21:21 i 22:22.

U posljednje dvije minute Filipović i Rađaković zabijaju za bod domaćina. Potonji je bio maestralan, 13 udaraca mu je trebalo za 12 pogodaka od čega je osam bilo iz sedmeraca, a veliki doprinos dao je i Luka Moslavac sa šest golova. Kod gostiju bolji od ostalih Luka Vinković i Nikola Grahovac s pet pogodaka i samo jednim promašajem.

POREČ – SD Veli Jože – PREMIJER HMRL – 2. KOLO
SUCI: Siniša BOSAK – Željko HERCEG (oba Varaždin)

POREČ – DUBRAVA 29:29 (12:14)

POREČ: Muranović, Sakić, Mataija 2, Medved, Lugar, Thoss 2, Čipraka, Perić 3, Ševo, Petrov 1, Filipović 2, Mišić, Rađaković 12 (8), Moslavac 6, Subotić, Zujić 1
Sedmerci: 8/8, Isključenja: 16 minuta (Sakić 6, Perić 4, Petrov 2, Moslavac 2, Thoss 2)
Trener: Dinko Đanković

DUBRAVA: Ivanković 1, Sirotić 5 (3), Maričić, Šutalo, Turčić, Vučelić 2, Godec 3, Malbašić 3, Mihaljević 3, Javor, Grahovac M., Grahovac N. 5, Grahovac D., Kaštelan 2, Babić, Vinković 5 (2)
Sedmerci: 5/5, Isključenja: 8 minuta (Vinković 2, Ivanković 2, Vučelić 2, Grahovac N. 2)
Trener: Krešo Ivanković