NEWS
Valfresco Uskrs S

Prijavite se za posao u Valamaru

03.03.2015. 14:34; ; Početna / Obavijesti / Natječaji / Prijavite se za posao u Valamaru
549logo_valamar.png

Valamar Riviera d.d. iz Poreča najveća je hrvatska turistička tvrtka po prihodima i kapacitetima. U portfelju ima 22 hotela, dva hostela, sedam apartmanskih naselja i deset kampova na području Poreča, Rapca, Krka i Dubrovnika te posluje kao dio Valamara, najveće turističke grupacije u Hrvatskoj.

Naša je misija biti turističko-ugostiteljska kompanija koja je prvi izbor putnika, partnera i zaposlenika na hrvatskom dijelu Jadrana.

Kako bismo i ubuduće zadržali vodeću ulogu u hrvatskom turizmu te kontinuirano unapređivali kvalitetu usluge, poslovanja i prilika za svoje zaposlenike, sustavno ulažemo u razvoj ljudskih potencijala, usavršavanje i razvoj karijere ovisno o uvjetima i trajanju rada. Od naših budućih zaposlenika očekujemo komunikativnost, uslužnost, brigu za zadovoljstvo gostiju pruženom uslugom i usmjerenost prema ostvarenju rezultata.

Valamar Riviera d.d. oglašava slobodna radna mjesta za destinaciju Poreč u nadolazećoj sezoni 2015.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu u Valamarovu rezervacijskom centru na sljedećem radnom mjestu:

SURADNIK U REZERVACIJSKOM CENTRU (m/ž) – deset izvršitelja

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:

–       SSS – obrazovanje s područja ekonomije i/ili turizma

–       poželjno radno iskustvo na poslovima povezanima s prodajom i marketingom

–       poznavanje najmanje dvaju svjetskih jezika u govornoj i pisanoj komunikaciji

  • engleski, njemački i/ili talijanski jezik

–       komunikativnost i učinkovitost.

Opis poslova i odgovornosti:

–       odgovornost za izvršenje planova rezervacijskog centra i uspješnost prodaje

–       odgovornost oko funkcioniranja procesa rezervacija – zaprimanje upita, izrada ponuda; potvrđivanje, promjene i otkazivanje rezervacija.

Osnovni uvjeti:

–       sklapanje ugovora na određeno vrijeme

–       rad u dinamičnom i poticajnom okruženju.

Ako prepoznajete svoju priliku u našim potrebama i očekivanjima, pošaljite nam svoju molbu i detaljan životopis do 6. ožujka 2015. putem e-maila ili pošte s naznakom Natječaj – Suradnik u rezervacijskom centru (m/ž).

Prijava je moguća i preko sljedeće online poveznice: http://www.valamar.com/hr/obrazac-zivotopis