Pregršt medalja za porečke ritmičke gimnastičarke na Favorit cup-u u Mariboru

2023-10-04_22h49_54
04.10.2023. 22:50; ; Početna / Sport i rekreacija / Pregršt medalja za porečke ritmičke gimnastičarke na Favorit cup-u u Mariboru

U subotu i nedjelju je u Mariboru održan međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici  Favorit cup 2023 na kojem se natjecalo 200- tinjak ritmičarki iz 7 europskih država.

Porečanke su se pod vodstvom trenerica Ane Vukoje i Natalije Tvrtković  vratile sa pregršt medalja.

U kategoriji mini  Lana Đurić je osvojila 2. mjesto u vježbi bez rekvizita.

U kategoriji mlađih kadetkinja Gala Velenik je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem i sveukupno 3. mjesto.

U kategoriji  kadetkinja Umma Ramadani je osvojila 1. mjesto i sveukupno je prva dok je Luana Milotić osvojila 3. mjesto. U vježbi sa loptom i sveukupno je peta, a Rita Gulić je osvojila 3. mjesto u vježbi sa obručem i sveukupno je šesta.

U kategoriji juniorki Lea Jugovac je osvojila 3. mjesto u vježbi sa obručem i sveukupno je sedma.