POREČKI KUGLAČI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKIM TEMPOM

kuglanje-opce
22.02.2016. 12:14; ; Početna / Sport i rekreacija / POREČKI KUGLAČI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKIM TEMPOM

Porečki kuglači su u subotu osvojili još dva boda pobjedivši kuglače iz Ravne Gore rezultatom 6:2.
U prvom paru nastupili su Željko Matošević i Božidar Katić protiv Dalibora Podobnika i Željka Kufnera. Iako je Željko Matošević u zbroju postigao bolji rezultat, nije uspio izboriti bod protiv Dalibora Podobnika, naime, isti je osvojio 3 seta. Božidar Katić je pobijedio Željka Kufnera u 3 seta i velikom razlikom od 74 čunja prednosti.

U drugom bloku su Zoran Lovrić i Bruno Flego pobijedili svoje protivnike Zlatka Burića i Roberta Skoka sa po 3 seta i ukupno 77 čunja prednosti.

Treći blok su odigrali Dario Prađeno i Nadir Ravnić protiv Sergia Grgurića i Dejana Pezerovića. Nadir Ravnić nije uspio nad Dejanom Pezerovićem pa isti dobiva bod sa 21 čunjem prednosti za gostujuću ekipu. Dario Prađeno sa 2 seta i 11 čunjeva osvaja bod nad Sergiom Grgurićem i na taj način utakmica završava rezultatom 6:2 i 142 čunja prednosti za ekipu Istre.