Porečke rukometašice izgubile od Opatijki

52989675_10215786859521807_5502544140644122624_n
04.03.2019. 00:03; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke rukometašice izgubile od Opatijki

U 13. kolu 3. HRL zapad za žene ŽRK Poreč ugostio je vodeću ekipu lige ŽRK Liburniju Opatiju i nažalost nisu uspjele upisati nove bodove.

Dobro su naše igračice otvorile utakmicu, dobra igra u odbrani i koncentrirana u napadu donijela nam je rezutatsku prednost kroz cijelo prvo poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme donijelo je četrnaest minuta isključenja našim igračicama, teško je bilo držati nametnuti ritam igre i pozitivan rezultat protiv vrlo kvalitetnih gošći koje su iskoristile brojčanu prednost na terenu i okrenule rezultat u svoju korist.

Ovom pobjedom gošće su potvrdile ulogu favorita u ovom susretu, dok naše mlade igračice skupljaju vrijedna iskustva igranja protiv seniorskih ekipa

ŽRK Poreč –ŽRK Liburnija Opatija  23:28 (13:12)