Parenzana 2024-s

Porečke ritmičke gimnastičarke s odličnim rezultatima na Svibanjskom turniru u Zagrebu

1ba29699-f9c8-4629-bb6d-9188a1a9e4e9
25.05.2023. 09:28; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičke gimnastičarke s odličnim rezultatima na Svibanjskom turniru u Zagrebu

U subotu i nedjelju je u Zagrebu održan međunarodni  41. Svibanjski turnir u ritmičkoj gimnastitici na kojem se natjecalo oko 300 gimnastičarki iz 10 europskih država.
Porečke gimnastičarke su se opet vratile sa odličinim rezultatima.

U kategoriji  mini  Lana Đurić je osvojila 8. mjesto u vježbi bez rekvizita.
Mlađa kadetkinja Gala Velenik je osvojila 3. mjesto u vježbi sa obručem.
Kadetkinja Umma Ramadani je osvojila 1. mjesto u vježbi sa loptom, Olja Trbović je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, dok je Luana Milotić osvojila 2. mjesto u vježbi sa loptom.
U kategoriji juniorki Marie Lou Čugalj je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, a Lea Jugovac je osvojila 1. mjesto u vježbi sa loptom, dok je Lara Cramer osvojila 6. mjesto u vježbi sa loptom.

Porečanke nastavljaju sa radom za predstojeće županijsko i državno prvenstvo, a nakon kratkog odmora u srpnju će održati i ljetni kamp za djecu sa puno dobre zabave, vježbanja, kupanja i edukativnih izleta.