Porečke ritmičke gimnastičarke odlično otvorile novu sezonu nastupom u Beču

2e7fd193-c41f-46d0-8633-ad6a6f1d08d4
28.01.2020. 18:46; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičke gimnastičarke odlično otvorile novu sezonu nastupom u Beču

Proteklog vikenda u Beču je održan Young talents cup 2020. u ritmičkoj gimnastici na kojem se natjecalo tristotinjak gimnastičarki iz dvadesetak zemalja.

Pod vodstvom trenerica Natalije Tvrtković i Ane Vukoje porečki klub je vrlo uspješno otvorio ovogodišnju sezonu.

U kategoriji kids Marie Lou Čugalj je osvojila 5. mjesto u vježbi sa loptom, dok je Mia Tubaković osvojila 6. mjesto u vježbi sa obručem.
U kategoriji pre-junior Gresa Ramadani osvojila je 3. mjesto u vježbi sa obručem, te 3. mjesto u vježbi sa loptom.
U kategoriji juniorki Ana Cvitković osvojila je 2. mjesto u vježbi sa obručem, a u A kategoriji junior start Petra Belević osvojila je 3. mjesto u vježbi sa loptom.

Ritmičarke čeka aktivni period natjecanja i priprema za Višebojsko  prvenstvo Hrvatske  u travnju.