Porečke ritmičke gimnastičarke odlične na međunarodnom Rondo cup-u u Osijeku

FOTOKRSG
06.11.2014. 00:07; ; Početna / Slider / Porečke ritmičke gimnastičarke odlične na međunarodnom Rondo cup-u u Osijeku

Proteklog vikenda gimnastičarke Kluba ritmičko sportske gimnastike „Poreč“ natjecale su se na međunarodnom turniru „Rondo Cup“ u Osijeku. Nastupilo je oko 150 takmičarki iz 16 klubova iz Austrije, BiH, Bugarske, Mađarske, Poljske, Slovenije, Srbije, te Hrvatske.

Porečanke su ponovno dokazale da su među najboljima i to ne samo u  Hrvatskoj,  te su se vratile sa nizom odličja.
U „B“ programu u kategoriji kadetkinja Emily Knapić osvojila je 5. mjesto u vježbi sa obručem, te 7. mjesto u vježbi bez rekvizita.
Nola Božić osvojila je 4. mjesto u vježbi bez rekvizita.
Juniorka Lara Knapić osvojila je zlato u vježbi sa čunjevima, te srebro u vježbi sa obručem, dok je Karla Vukoja osvojila srebro u vježbi sa loptom, te 4. mjesto u vježbi sa obručem. Seniorke su također briljirale i osvojile medalje.
Anja Ostojić je osvojila srebro u vježbi sa loptom, te srebro u vježbi sa čunjevima, dok je Ana Vukoja osvojila broncu sa obručem, te 4. mjesto u vježbi sa loptom.
Najuspješnija je opet bila juniorka Laura Božić koja je u „A“ programu osvojila 1. mjesta u vježbi sa obručem i  u vježbi sa čunjevima, te 2. mjesto u vježbi sa loptom.
Laura je ujedno i posebno nagrađena statuom ritmičarke kao najbolja gimnastičarka turnira sa najvećim brojem bodova.