Porečka ritmička gimnastičarka Gresa Ramadani odlično otvorila sezonu pobjedama u Zagrebu

2023-02-21_13h29_40
21.02.2023. 13:30; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečka ritmička gimnastičarka Gresa Ramadani odlično otvorila sezonu pobjedama u Zagrebu

U subotu je u Zagrebu održano 1. kolo Cro gym lige u ritmičkoj gimnastici gdje su se predstavile najbolje juniorke i seniorke Hrvatske ritmičke gimnastike.

Porečka juniorka Gresa Ramadani je pod vodstvom trenerice Laure Božić uspješno otvorila sezonu i uvjerljivo osvojila 1. mjesto u višeboju sa četiri vježbe od kojih je u vježbama sa obručem, čunjevima i trakom osvojila 1. mjesto dok je sa loptom osvojila 3. mjesto.

Gresa će kroz proljetnu sezonu natjecanja pokušati izboriti plasman na Europsko i Svjetsko prvenstvo.