Porečani do slavlja iz jedanaesterca – NK Jadran-NK Opatija 1:0 (0:0)

07.04.2015. 11:03; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečani do slavlja iz jedanaesterca – NK Jadran-NK Opatija 1:0 (0:0)
2015-04-07_11h05_02

Samo, ali to nije malo, tri boda mogu zapamtiti nogometaši Jadrana iz današnje utakmice na Velom Joži u sklopu koje je gostovala Opatija. Presudio je, kao i inače, najbolji napadač Porečana.

Jedinu prigodu u prvih 30 minuta imao je Edi Baša kada je u 28. minuti iz izgledne situacije loptu poslao preko gola. Deset minuta kasnije nakon brze akcije domaćina lopta „pleše“ po liniji gola gostiju koji je „čiste“ u korner. Opatija u prvih 45 minuta neprepoznatljiva.

U nastavku samo pogodak vrijedan spomena. Igrala se 60. minuta, u gostujućem šesnaestercu srušen je domaći kapetan Toni Belušić, a sudac Vasiljević pokazao je na bijelu „točku“. Edi Baša donio je Jadranu trobod preciznim udarcem.