Porečani do poraza s igračem više, Segesta prekinula negativan niz: SEGESTA – JADRAN 1:0 (1:0)

22.10.2017. 10:46; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečani do poraza s igračem više, Segesta prekinula negativan niz: SEGESTA – JADRAN 1:0 (1:0)
21949726_1939374372986937_5370200189499255000_o

Po zakonu velikih brojeva, morala je i Segesta jednom prekinuti negativni niz. Šteta je samo što se to dogodilo baš protiv Porečana.

Poveli su zarana nogometaši Segeste, već u četvrtoj minuti, pogotkom Luke Kožića i taj su kapital uspjeli obraniti do kraja utakmice, iako su od 34. minute imali igrača manje jer je Veli Zenuni zbog dva žuta kartona morao ranije pod tuš.

Pokušavali su nogometaši Jadrana stići do izjednačenja, no čvrsti obrambeni blok nogometaša Segeste to ipak nije dopustio.