Pobjeda porečkih odbojkašica u Crikvenici

29.10.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Pobjeda porečkih odbojkašica u Crikvenici

Ekipe u utakmicu ulaze bojažljivo i igra se izjednačeno do sredine 1. seta kada Poreč odlazi na 15 : 10. Nakon toga budi se domaćin, te furioznom završnicom rješava set u svoju korist 25 : 20 .

U istom ritmu Crikvenica nastavlja i drugi set, te lagano dolazi do 10 : 3. U nastavku seta porečanke strpljivo smanjuju prednost, te na 23 : 24 imaju mogućnost potpunog preokreta. Domaćin poentira i dolazi u vodstvo 2 : 0 u setovima.

Treći je set pokazao svu ljepotu i dramatičnost odbojkaške igre. Porečanke vode tijekom cjelog seta i na 20 :16 čini se da je set na dohvat ruke, no crikveničanke dolaze do 24 : 21 i imaju 3 meč lopte. Nakon 24 : 24, domaćim odbojkašicama su zadrhtale ruke i set završava 28 : 26 za OK "Poreč".

U 4. setu nakon 14 : 11 porečanke sa 7 uzastopnih servisa dolaze na 21 : 11, te rutinski osvajaju set sa 25 : 16.

U odlučujućem 5. setu Crikvenica vodi sa 8 : 6, Poreč okreće na 10 : 8. Domaćin osvaja 3 uzastopna boda za 10 : 11, a porečanke uzvraćaju sa 4 poena za 14 : 11. Druga meč lopta je iskorištena za konačnih 15 : 12.

Nakon više od 2 sata igre Poreč slavi sa 3 : 2 u setovima.