12240892_983960538330930_8667871097051816444_o
14.11.2015. 18:29; ; Početna / Slider / Petrušić spustio roletu za ranu proslavu jesenskog naslova – NK JADRAN POREČ – NK LOŠINJ 2:1

Jadran je jesenski prvak MŽNL NS Rijeka. Iako većinu utakmica, zbog dominacije njegovih suigrača, Ivan Petrušić samo gleda, danas je spasio svoj klub remija ili poraza. Naime, on je najzaslužniji da gostujući napadač Brdar nije „doppietom“ ili „hattrickom“ zakomplicirao situaciju na vrhu. Ovako, Jadran dva kola prije kraja, slavi jesenski naslov.

Prvi dio treba podijeliti na dva dijela. Prvih 20 minuta Porečani su bili znatno bolja momčad, a onda su stali. Poveli su u šestoj minuti kada je Kepčija izbjegao zaleđe te poslužio Enisa Šoškića koji pogađa za 1:0.

Prije toga, u trećoj minuti prijeti Brdar, a u 17. Babić, ali je Petrušić na mjestu. U 24. Tikasov udarac glavom odlazi pored gola. Lošinj je s vremenom uspostavio ravnotežu, a u posljednjih deset minuta prvog dijela i dominaciju, ali su mreže do predaha mirovale.

Nastavak je počeo velikim promašajem jednog od najboljih Porečana Ereiza, a u 50. minuti Brdar s visine šesnaesterca pogađa vratnicu. Deset minuta kasnije odluka o pobjedniku kada je Denis Tikas jedan centaršut poslao u mrežu glavom iz blizine – 2:0.

Brdar smanjuje na 2:1 u 67. minuti, a u 75. prijeti iz „slobodnjaka“, ali Petrušić taj pokušaj brani. Do kraja susreta Petrušić još brani udarce Brdara u 84. i Ciancia dvije minute kasnije.