NEWS

Održano je 3. kolo Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna – Pazin, 05.XII.2021.

2021-12-06_08h37_12
06.12.2021. 08:37; ; Početna / Sport i rekreacija / Održano je 3. kolo Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna – Pazin, 05.XII.2021.

Pomalo kišni ugođaj nije zaustavio zaljubljenike trčanja koji su startali na 3. kolu Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna u Pazinu, a koji su se natjecali na najzahtjevnijoj stazi lige ukupne duljine 6100m.  Većim dijelom prekrivena asfaltom i makadamom te sa par stotina metara šumskog puta i singletracka, staza je bila vrlo dinamična i zanimljiva za sladokusce. Start/cilj bio je kod  bivše tvornice Pazinke.

             Matija Lisec pokazao je vrhunsku formu koji je borbu vodio sa drugoplasiranim Edijem Pašić, a dok mu je treći u ukupnom poretku, Marko Horvat, disao za vratom te je stigao samo nekoliko sekundi nakon. Prva plasirana žena Valentina Šćur, standarno odlična, ostavila je svoje protivnice u zavidnoj prednosti.           

Odlična organizacija utrke od strane SD TRICKERI  podstrek je sljedećem organizatoru kola Ivanu Staniću te društvu iz MO Tupljak  a koje je će se održati u Tupljaku 19.12.2021..    

 

REZULTATI GLAVNE UTRKE

Ukupni rezultati:

  1. Matija Lisec 0:23:26            SRK Running Fox
  2. Edi Pašić    0:24:14            SRU Olimpik
  3. Marko Horvat 0:24:27 TK Tar-Vabriga
  4. Benjamin Skok     0:24:54            ŠD 3Šport
  5. Ervin Furlan  0:25:00            ŠD Nanos Podnanos
  6. Mate Jakov Frančula          0:25:28            AK Istra Pula
  7. Jan Poropat           0:25:47            Team Porty 57
  8. Ivan Kernjus            0:26:09            TK Albona extreme
  9. Ivan Sulovsky          0:26:46            SRK Rika
  10. Robert Krajnc 0:27:04            ŠD 3Šport
  11. Zlatko Trdoslavić       0:27:20            GT Elitni rekreativci
  12. Luka Kučerka           0:27:30          
  13. Valentina Šćur     0:27:54           
  14. Marco Franjul 0:27:57 VK Istra Pula
  15. Vedran Mohorovičić   0:28:02           
  16. Ivan Stanić  0:28:05            TK Albona extreme
  17. Dario Ukošić  0:28:09           
  18. Rudi Sinožić 0:28:10            TK Tar-Vabriga
  19. Marian Grbin   0:28:12            AK Istra Pula
  20. Luka Kljajić  0:28:15            AK Istra Pula

Prvih 5 žena:

  1. Valentina Šćur     0:27:54           
  2. Ivana Grgurević        0:30:21           
  3. Pavlina Gregurević      0:30:57           
  4. Lucija Šćur     0:31:28           
  5. Lara Tomić  0:31:52            AK Istra Pula

SVI REZULTATI

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email
Flego S1