Odbojkašice Poreča osvojile sedmo mjesto na juniorskom otvorenom prvenstvu Hrvatske

odbojkasice-21
18.01.2021. 10:40; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojkašice Poreča osvojile sedmo mjesto na juniorskom otvorenom prvenstvu Hrvatske
Porečanke Lea Banko, Leana Burilo, Patricija Hajmut, Antonija Hrvatin, Nika Kalčić, Ana Katalina, Erika Momić, Dora Rajko, Helena Plazanić, Ema Poropat, Tea Purini, Rebecca Scoria, Mateja Vekić i Marija Verhas su osvojile sedmo mjesto na upravo završenom juniorskom otvorenom prvenstvu Hrvatske za odbojkašice.
U svojem posljednjem nastupu su nadvisile momčad zagrebačkog Dinama rezultatom 2:0 (26:24, 25:13).

Momčad je vodio Dragan Salapura, a njegov pomoćnik je bio Andrej Štorc.

Prvakinje države su igračice zagrebačke Mladosti, koje su u finalu rezultatom 3:0 nadvisile svoje vršnjakinje iz Rijeke, dok je u borbi za treće mjesto, u maratonskom meču, Split savladao zagrebački Olimpik rezultatom 3:2.

Istru su predstavljala još dva kluba; Pula je u susretu za deveto mjesto nadvisila zagrebački Medveščak 2:0, dok je Pazin u utakmici za 15. mjesto savladao Posavinu Brod 2:0.