Odbojka: SAMO BODOVI SE PAMTE

21.03.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: SAMO BODOVI SE PAMTE

U utakmici 18.kola II Hrvatske odbojkaške lige – zapad odbojkašice Poreča su u SRC-u Veli Jože pobjedile ekipu OK Umag sa 3:0, po setovima 25:22, 25:23 i 25:14.

Vrlo visoka temperatura u dvorani kao da je uspavala domaće igračice i okupljenu publiku te je igra bila u laganom ritmu sa dosta grešaka, posebno na servisu.
Najzanimljiviji je bio drugi set u kojem Umažanke vode sa 12:5 nakon čega domaći trener traži time-out. Porečanke lagano stižu prednost ali serijom poena gošće dolaze do naizgled nedostižnih 22:17. Međutim tada je proradio servis i obrana Porečanki za veliki preokret i osvajanje seta. Treći je set bio stvar rutine.
Za 74 minute čiste igre Porečanke slave i 18 uzastopnu pobjedu u tekućem prvenstvu.

Slijedeće kolo odbojkašice Poreča gostuju u Rijeci kod ekipe ŽOK Sušak.