Odbojka: POLUSEZONA BEZ IZGUBLJENOG SETA

17.12.2009. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: POLUSEZONA BEZ IZGUBLJENOG SETA

U unaprijed odigranoj utakmici 11.kola II Hrvatske odbojkaške lige-zapad odbojkašice Poreča su u Novigradu pobjedile domaću ekipu sa 3:0, po setovima 25:19, 25:21 i 25:10

U ovoj su utakmici gošće radi ozljeda i bolesti nastupile bez nekoliko standardnih igračica. Novigrađanke bolje ulaze u meč te vode sa 14:10. Porečanke stižu rezultat do
2.tehničkog time-outa i nezadrživom serijom osvajaju set sa naizgled lakih 25:19.
U drugom se setu vodi izjednačena borba gdje domaće igračice dobrim prijemom servisa
i odličnom igrom u obrani drže izjednačen rezultat do 15:15 ali nakon toga Porečanke
mirno privode set kraju. U završnom setu nije bilo nikakve dvojbe oko pobjednika gdje
su šansu dobile sve igračice sa Porečke klupe.

Ovom je utakmicom za Porečanke završen prvi dio prvenstva 2.HOL – skupina zapad i to sa maksimalnim učinkom, bez ijednog izgubljenog seta.
Prvenstvo se nastavlja u veljači 2010. godine.