Sv. Bernardo -s
Delfin 2024

Odbojka: još jedna pobjeda Porečanki

08.11.2009. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: još jedna pobjeda Porečanki

U derbiju 5. kola II Hrvatske odbojkaške lige-zapad odbojkašice Poreča su u Puli pobjedile ekipu OK Veli Vrh sa 3:0, po setovima 25:19, 25:11 i 25:19.
Porečanke su i dalje bez izgubljenog seta u ovogodišnjoj sezoni a pobjedom ekipe
OTP Banka II u Vodnjanu sa 3:2 i bodovno osamljene na vrhu.

Prvi je set donio vodstvo Porečanki od 8:3 koje su Velovršanke stigle na 14:14 ali tada slijedi serija uspješnih blokova gošći za miran završetak seta.
U drugom setu smo vidjeli prvo vodstvo domaćina na 4:3 koje Porečanke odmah okreću na 4:10 i do kraja značajno povećavaju razliku.
Najbolji dio utakmice bio je treći set. Porečanke i dalje blokom izvrsno zaustavljaju domaće napade dok djevojke sa Velog Vrha igraju fanatično u obrani. Odlučujućim se pokazala serija od 5:0 Porečanki pri rezultatu 15:13 za Veli Vrh.

Slijedeće subote 14. studenog 2009.g. sa početkom u 16h u SRC Veli Jože dolazi ekipa