A1 Hrvatska na području Istre i Like 9. veljače gasi svoju 3G mrežu. Gašenje 3G mreže omogućit će korisnicima prelazak na tehnološki naprednije i energetski učinkovitije 4G i 5G tehnologije koje omogućuju veće brzine, kvalitetu i stabilnost pri prijenosu podataka, javljaju iz A1 Hrvatska.... Pročitaj još...
