No, što je s onim najneuređenijima ? Možda bi i njima trebalo dati neku "stimulaciiju" ili nagradu, bolje reći kaznu za nebrigu o svojem okolišu u kojem žive građani takvih mjesnih odbora. Vjerojatno bi takva "kontra" akcija polučila dobar rezultat, jer zasigurno nikome n... Pročitaj još...
