Nova odličja za stolnoteniski klub”Vrsar”

image-0-02-05-ea2d02aafdc31a8dbb6ced1f07caa5ba159213a80abd9076bdc1e9390f1b4d2a-V[1]
07.06.2017. 00:41; ; Početna / Sport i rekreacija / Nova odličja za stolnoteniski klub”Vrsar”

Stolnoteniski klub “Vrsar” nastupio je sa ukupno 6 natjecatelja na završnom turniru Istarske županije,pojedinačnom TOPU 8.
U kategoriji mlađih kadetkinja 6.mjesto osvojila je Marijana Krišto,dok su Karla i Sara Šverko zauzele 5. i 6. poziciju u kadetkinjama.
Na pobjedničkim postoljima našli su se Ema Brizić u kategoriji najmlađih kadetkinja,kao i Jan Grujović kod kadeta zauzevši odlična 3.mjesta.
Dora Popec je još jednom potvrdila svoju nepobjedivost u kategoriji mlađih kadetkinja i u starijoj kadetskoj konkurenciji osvojivši prva mjesta bez izgubljenog meča.

Slijedi pauza za sve natjecatelje iz stolnoteniskog kluba “Vrsar” do 10.7. i početka stolnoteniskog kampa koji će se održavati u Vrsaru svakodnevno do početka nove školske godine.