Nogometaši Jadrana pobijedili na Krku, KRK – JADRAN POREČ 0:2 (0:1)

275676345_5055357741191169_5337311406207210233_n
13.03.2022. 09:53; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana pobijedili na Krku, KRK – JADRAN POREČ 0:2 (0:1)

by: Istrasport.eu
Karlo Abramović i Igor Lepinjica dvije su bitne karike porečkog Jadrana. No, nebitno! To je bilo u potpunosti nevažno u susretu kojega je Jadran odigrao pametno, strpljivo i konkretno. Krk je želio i tražio da ne doživi drugi uzastopni poraz, no protiv ovakvih Porečana to nije išlo.

Poveli su gosti pet minuta prije kraja prvoga dijela otevši loptu na sredini terena koja je upućena prema Robertu Vlizlu, a on se sjurio i poentirao za vodstvo Jadrana i odlazak na miran odmor u jednoj, a nemiran u drugoj svlačionici.

U nastavku pak, nakon 15-ak minuta igre Al Jabr je još jednom matirao mladog vratara Krka, Tanjića i odveo Jadran do vrijedne pobjede na jednom od najtežih proljetnih gostovanja. Mogli su i do uvjerljive pobjede gosti, no Mofardinov pokušaj u 90. minuti Tanjić je izvadio iz samih rašlja.

KRK – Stadion Josip Uravić – Pepi – 3. HNL Zapad – 15. kolo – SUDAC: Patrik Pavlešić (Duga Resa), POMOĆNICI: Željko Bučar (Duga Resa) i Dario Pranjić (Dugo Selo)

KRK – JADRAN POREČ 0:2 (0:1)

Žuti kartoni: Jurešić (Krk), Al Jabr, Sumić, Al Tharwan (Jadran Poreč)

Strijelci: 0:1 Vlizlo 39′, 0:2 Al Jabr 54′

KRK: Tanjić, Rudan, Klenovšek, Traub, Aščić, Lucić, Radić (46. Vidmar), Zec (37. Unoki), Mikulica, Pozderac (66. Belobrajdić), Jurešić (66. Badurina)

Trener: Damir Kraljić

JADRAN POREČ: Pavlić, Šverko (85. Baryan), Ilić (17. Mofardin), Al Tharwan, Perković, Ivetić (73. Hmura), Sumić, Mendiković, Al Jabr, Bernobić, Vlizlo

Trener: Dalibor Šuran