Nogometaši Jadrana neriješeno u Dugom Selu – DUGO SELO – JADRAN 1:1 (0:0)

NK-Jadran-Suran
04.05.2024. 23:12; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana neriješeno u Dugom Selu – DUGO SELO – JADRAN 1:1 (0:0)

piše: Mateo Lamešić, istrasport.eu
Dramatičnu utakmicu odigrao je danas Jadran Poreč u Dugom Selu, gdje su na kraju susreta uspjeli doći do vrijednog boda.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli pogotke, iako su obje momčadi imali po dvije velike prilike. Domaće je oba puta zaustavio sjajnim obranama Bulat, dok su Porečani svoje prilike propustili nakon vratnice i “zicera” Lepinjice.

Vjerojatno su oba vratara već upisali sebi “čistu mrežu” u svoju statistiku no pet minuta prije kraja regularnog vremena Dugo Selo dolazi do prednosti.

Nakon udarca iz kuta, Mendiković je pokušao izbaciti loptu iz gužve no lopta pogađa Radoša, koji se poslije “flipera” odbija u gol i tako se upisuje na listu strijelaca.

Porečani su do kraja susreta ponovno pokazali jak karakter, kada u sučevom dodatku, također iz kornera dolaze do poravnanja rezultata. Precizni ubačaj Al Tharwana, pronalazi Filipa Šverka, koji se poput leteće tvrđave vinuo u zrak i glavom matirao gostujućeg vratara.

DUGO SELO – Gradski stadion – SUPERSPORT DRUGA NL – 26. KOLO – SUDAC: Nikola Vuković (Osijek) POMOĆNICI: Marijan Rebrina (Petrijevci) i Andrej Šormaz (Vukovar) DELEGAT: Mario Mavriček (Varaždin)

DUGO SELO – JADRAN 1:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Radoš 85′, 1:1 Šverko 90′

Žuti kartoni: Filipović, Marinić (Dugo Selo), Lepinjica, Stošić, Rosić (Jadran)

DUGO SELO: Barjašić, Bastalec, Filipović, Radoš, Marinić (84. Mraković), Janušić (88. Gobbo), Lebar, Kovačić, Palić (70. Miškić), Fintić (88. Božanović), Barišić

Trener: Sejad Halilović

JADRAN: Bulat, Šverko, Al Tharwan, Alrakaf (68. Glavan), Ivetić, Mendiković, Lepinjica, Kamga (68. Rosić), Bernobić, Stošić, Matteoni

Trener: Dalibor Šuran