Nogometaši Jadrana izgubili od Opatije – JADRAN – OPATIJA 0:2 (0:0)

5993013f-61af-4c15-9f3e-8a6a96fe7fa4
27.05.2024. 10:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana izgubili od Opatije – JADRAN – OPATIJA 0:2 (0:0)

piše: Elvis Uravić, istrasport.eu
Nogometaši Opatije pobjedom u Poreču potvrdili su kolo prije kraja naslov prvaka Supersport Druge NL. Rasterećeni domaćin, koji je tijekom tjedna po treći put osvojio Kup Istre, dobro se držao do početka nastavka kada je do izražaja došla ipak nešto veća kvaliteta gostiju.

Opatijce je u vodstvo doveo Lagumdžija već u četvrtoj minuti nastavka nakon što je u poluvremenu ušao u igru. Samo dvije minute kasnije Ajayi je realizirao najstrožu kaznu za povećanje vodstva.

Gosti su posljednjih pola sata igrali sa igračem manje nakon što je u 59. minuti nakon dva žuta kartona igru morao napustiti Malinić. No, rezultat se nije mijenjao za potvrdu opatijskog naslova prije posljednjih 90 minuta sezone.

POREČ – Stadion Veli Jože – SUPERSPORT DRUGA NL 29. kolo – SUDAC: Filip Dragašević (Zagreb) POMOĆNICI: Hrvoje Ćatipović i Filip Lovrić (oba Zagreb) DELEGAT: Dino Jambrović (Štefanec)
JADRAN – OPATIJA 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Lagumdžija 49′, 0:2 Ajayi 51′-11m

Žuti kartoni: Šverko, Sumić, Gavrić (Jadran), Malinić, Furijan (Opatija)

Crveni karton: Malinić (Opatija – 59 drugi žuti karton)

JADRAN: Bulat (74. Malinarić), Šverko, Al Tharwan, Glavan, Lepinjica, Alrakaf (60. Ramić), Sumić, Mendiković, Gavrić, Bernobić, Ivetić

Trener: Dalibor Šuran

OPATIJA: Prskalo, Pozderac (46. Lagumdžija), Graf, Arapović, Ajayi (78. Furijan), Kožić (86. Johnson), Bogolin (46. Pejanović), Malinić, Macolić, Marić, Žabec (61. Grujević)

Trener: Zoran Bogolin