Nogometaši Jadrana do boda u Belišću BELIŠĆE – JADRAN 1:1 (0:1)

15.04.2023. 22:17; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogometaši Jadrana do boda u Belišću BELIŠĆE – JADRAN 1:1 (0:1)
Jadran-Grobnican-22

piše: Elvis Uravić, istrasport.eu
Nogometaši porečkog Jadrana danas su u Belišću nastavili svoj pozitivni niz, ostavši neporaženi kod tamošnjeg domaćina, iako su veći dio susreta razmišljali o pobjedi, a vodili su više od sat vremena.

Mate Ivetić pogodio je mrežu Vranjkovića već u osmoj minuti, a Jadran je nakon toga mogao i dovršiti susret u svoju korist, ali ofenzivci nisu bili precizni, da bi i sutkinja Bolić poništila pogodak za 2:0.

U 77. minuti ipak poravnanje. Uvjerljivo najbolji igrač Belišća Silvio Anočić bio je precizan za konačnih 1:1. Na kraju, ostaje mali žal kod gostiju, ali i ponos zbog odličnog ritma u kojem se nalaze Porečani.

BELIŠĆE  – Gradski stadion Belišće – SuperSport Druga NL – 23. kolo – SUDAC: Sabina Bolić (Zagreb) POMOĆNICI: Hrvoje Ćatipović (Zagreb) i Dragan Čutura (Petrinja) DELEGAT: Antonio Pavlečić (Zagreb)

BELIŠĆE – JADRAN 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Ivetić 8′, 1:1 Anočić 77′

Žuti kartoni: Stojanac, Anočić, Damjanović (Belišće) Lepinjica, Bernobić (Jadran)

BELIŠĆE: Vranjković, Matasović (82. Conjar), Grgić, Vuksan (46. Bishop), Radovanović (63. Seok), Anočić, Stojanac (86. Milić), Poljak, Kovačić, Gazić (46. Mlinarić), Damjanović

Trener: Davor Rupnik

JADRAN POREČ: Pavlić, Al Tharwan, Macan (88. Matteoni), Lepinjica, Macan, Sumić, Srzentić, Aljohani (65. Zuliani), Žiković, Bernobić D., Rodrigo Silva (82. Banić)

Trener: Dalibor Šuran