Nogomet: NK Jadran-ND Gorica 2:0 (1:0)

21.02.2015. 23:39; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogomet: NK Jadran-ND Gorica 2:0 (1:0)
2015-02-21_23h38_12

Momčad koja za sedam dana u sklopu I SNL gostuje u Ljudskom Vrtu, na stadionu Maribora, danas je poražena na porečkom Velom Joži. Momčad Ivana Kukučke danas je odigrala vrlo zrelo.

Naime, iako je gostima nedostajalo nekoliko pojedinaca, pobjeda domaćih je veliko ostvarenje. A do nje su došli nakon pogotka u 26. minuti kada je Masimo Krizmanić prošao po desnoj strani, vratio povratnu loptu na rub šesnaesterca gdje ju je primio Dario Šendula i poslao iza Galinette.

Pobjedu je potvrdio, tko drugi nego, Edi Baša, u 49. minuti nakon što je izbjegao zaleđe i pobjegao gostujućoj obrani. Gosti su najbliže pogotku bili u 81. minuti kada Enow trese gredu.