MŽNL NS RIJEKA/POREČ: NK Jadran-NK Rovinj 1:1 (0:1)

28.11.2015. 18:32; ; Početna / Sport i rekreacija / MŽNL NS RIJEKA/POREČ: NK Jadran-NK Rovinj 1:1 (0:1)
2015-11-28_18h30_54

Istarski derbi MŽNL NS Rijeka klubova sa zapadne istarske obale okončan je podjelom bodova. Rovinježi su mudro prepustili igru Porečanima, a onda ih „uboli“. Do kraja je Jadran ipak uspio poravnati.

U prvih pola sata imali su domaći tri prigode. Dvaput Šoškić, jednom mu je obranio Peruško, a drugi put je šutirao pored gola na ubačaj Banića da bi dobru prigodu promašio i Kepčija, na dodavanje Dujanića.

A onda, šok za domaće. „Slobodnjak“ je dosudio Pejkunović za Rovinj u 28. minuti, lopti je pristupio Adrian Pamić, a ona je na putu do gola dotaknula nekoga u živom zidu i promijenila pravac pa okončala u mreži – 0:1.

Poravnanje tek u 70. minuti. Dujanić je izveo korner, a nakon nekoliko odbijanaca po šesnaestercu lopta stiže do Daria Šendule koji ju „zakucava“ u mrežu za 1:1. Jadran je mogao i do pobjede, ali je Peruško obranio udarac Tomića u posljednjoj minuti.