MŽNL NS RIJEKA/CRIKVENICA: NK Crikvenica-NK Jadran 0:2 (0:1)

07.11.2015. 18:00; ; Početna / Sport i rekreacija / MŽNL NS RIJEKA/CRIKVENICA: NK Crikvenica-NK Jadran 0:2 (0:1)
2015-11-07_17h58_21

Vrlo dobru, uzbudljivu i dinamičnu utakmicu odigrali su nogometaši Crikvenice i lider prvenstva Jadran iz Poreča. Iako su gosti zasluženo uzeli sva tri boda, domaći nogometaši mogu žaliti za svojim prilikama.

Do prvog gola gledali smo čvrstu i borbenu utakmicu, koja se većinom odvijala na sredini terena, bez nekih prilika. U 35. minuti slobodan udarac za goste. Tomić s 20-tak metara odlično pronalazi glavu Kepčije koji loptu posprema u mrežu vratara Sroka. Nakon pogotka bilježimo dvije nevjerojatne prilike, po jednu sa svake strane. Prvo u 37. minuti Kepčija ima čisti udarac sa 6-7 metra od gola, ali njegov udarac sjajno brani domaći vratar Srok. Samo dvije minute nakon toga Zubčić se nalazi u „mrtvacu“, ali njegov udarac sa svega 2-3 metra završava preko gola.

U nastavku puno bolji domaćin stvara prilike, ali u završnicama nije bilo dovoljno smirenosti i koncentracije za postići izjednačujući gol. Pred sam kraj susreta, točnije u 89. minuti, Gašparović ruši Kepčiju, a sudac Radić opravdano pokazuje na bijelu točku. Kepčija je sam izvođač najstrože kazne, iz koje potvrđuje pobjedu svoje momčadi, vjerojatno i jesenju titulu Porečana.