Mladi stolnotenisači Višnjana uspješno u novu sezonu

05.09.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Mladi stolnotenisači Višnjana uspješno u novu sezonu

Već na samom startu nove stolnoteniske sezone Višnjanci su postigli sjajne rezultate na prvom bodovnom turniru. Dokaz je to da se je ljetni trening s pauzom od 15 dana u 06. mjesecu isplatio.
Na 2.Kupu Paga sjajan uspjeh postigao je Filip Dekleva u konkurenciji najmlađih kadeta Hrvatske osvojivši bez poraza 1. mjesto i tako sa novim bodovima sa 2. mjesta preuzeo sam vrh bodovne tablice Hrvatskog stolnoteniskog saveza. U svojoj grupi osvojio je uvjerljivo 1. mjesto, a u razigravanju do 1.mjesta u polufinalu pobjedio je Nino Hreleca STK Igea- Varaždin 3:2,  u finalu Antuna Čurinu iz STK Stenjevac Jeger -Zagreb sa 3:1.
Davide Dekleva u konkurenciji mlađih kadeta osvojio je 7.mjesto i sa novim bodovima sa četvrtog mjesta sada se nalazi na odličnom 3. mjestu rang liste.
Filip je u istoj konkurenciji osvojio nove bodove i nalazi se na 15. mjestu, a Leon Španić na 18. mjetu.
Sva trojica Višnjanaca su u prvih 20, a dvojica u prvih 5 na rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza, što je do sada nezapamćen uspjeh u Višnjanu .