Mlada porečka tenisačica Nika Čakarun osvojila HEP dvoransko prvenstvo Hrvatske u Zagrebu!

IMG-20211116-WA0000
16.11.2021. 13:57; ; Početna / Sport i rekreacija / Mlada porečka tenisačica Nika Čakarun osvojila HEP dvoransko prvenstvo Hrvatske u Zagrebu!

Na netom održanom HEP Dvoranskom prvenstvu Hrvatske do 12 godina u tenisu koje se održalo na Zagrebačkom velesajmu, porečka tenisačica Nika Čakarun, članica T.K “PRO 2000” ostvarila je zapažen uspjeh.

Ona je sa svojom partnericom Anom Petković (RAGUSA) osvojila turnir u igri parova.
U finalnom susretu nadvisile su kombinaciju Marta Džanić/Barbara Šelendić rezultatom 7/5,6/1 i tako se okrunile titulom prvakinja.

Nika je na prvenstvu nastupila i u pojedinačnoj konkurenciji gdje je zaustavljena već u prvom kolu od četvrte nositeljica Patricije Jelenić (Split) rezultatom 7/5,2/6,6/7(5).
Meč koji je trajao puna tri sata, gdje je Nika ispustila i dvije meč lopte.

S ovim turnirom Nika je završila ovogodišnju sezonu, te joj slijedi priprema za slijedeću godinu.