Mataija asistirao, a Medić zabijao za riječki poraz – RK Poreč-RK Zamet 30:27 (13:14)

25.09.2016. 00:08; ; Početna / Sport i rekreacija / Mataija asistirao, a Medić zabijao za riječki poraz – RK Poreč-RK Zamet 30:27 (13:14)
2016-09-25_00h04_37

Poreč je uvijek – Poreč. Bez obzira što ovog ljeta nisu odavali dojam najspremnije organizacije za Premijer HMRL, danas su u svojoj dvorani ugostili favorizirani Zamet i pobijedili ga 30:27.

No, treba pošteno reći kako je to bila „lavovska“ borba svih 60 minuta. U prvom dijelu nijedna se momčad nije odvojila na dva pogotka razlike, to dovoljno govori o ovoj utakmici.

Točnije, to se prvi put dogodilo tek u 46. minuti kada Medić pogađa za 23:21. Do kraja uspjeli su to povisiti na 27:23 Šehićevim golom u 53., pa gosti više nisu uspjeli zakomplicirati utakmicu.

Kod domaćina, treba istaknuti četvoricu. Dvanaest Carevih obrana, sedam pogodaka Denisa Tota i čak 12 Petra Medića, ali ipak, najviše pokazuje koliko je nedostajao ovoj momčadi Vedran Mataija, njegov broj asistencija – 14. Kod gostiju najbolji Filip Glavaš sa sedam pogodaka.