Marko Horvat, član Triatlon kluba Tar-Vabriga nastupio na Challenge triatlonu u St. Pölten (Austria)

195445479_2612701989037093_937152036777329152_n
06.06.2021. 17:34; ; Početna / Sport i rekreacija / Marko Horvat, član Triatlon kluba Tar-Vabriga nastupio na Challenge triatlonu u St. Pölten (Austria)

Odlične vijesti stižu nam iz Triatlon kluba Tar-Vabriga. Njihov član Marko Horvat nastupio je 30. svibnja na Challenge triatlonu u Austriji i s vremenom 4:54:15 osvojio ukupno 271 mjesto !

Odlična organizacija utrke srednje dugog triatlona od strane Challenga u St. Pölten-u, Austria i u vrijeme kada su mnoge masovne sportske utrke otkazane.

“Nastupilo je preko 1500 natjecatelja. Ovo je jedina utrka di se pliva u dva jezera i koji su međusobno udaljeni nekih 300 metara.
Moje plivanje je bilo blago rečeno katastrofalno”, kaže Marko.
“Izašao sam iz vode nakon 45:14 i to je bilo 812 mjesto. Nakon toga je uslijedio bike s dobrom stazom ali jakim vjetrom u prsa prvih 30ak km i s dvije dosta teške uzbrdice. Bike sam završio u 2:35:54 i nakon bike sam bio na 361 mjestu.
Trčanje je bilo odlično i iznenadio sam sam sebe jer je rezultat bio 1:26:06 da bi ukupno završio 271 s ukupnim vremenom 4:54:15. Nije rezultat koji sam htio ali neki puta ne ide sve u skladu s očekivanjima. Svakako preporučam ovu utrku jer je ugođaj i organizacija odlična.”