gušti 24
Vinski grad s

Luka Košeto iz porečkog atletskog kluba Maximvs osvojio DRUGO mjesto na Podravka kupu

460958747_1021328116458107_8987576005710923309_n
23.09.2024. 10:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Luka Košeto iz porečkog atletskog kluba Maximvs osvojio DRUGO mjesto na Podravka kupu

U subotu je u Zagrebu održano PODRAVKA Kup i Ekipno prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje u organizaciji AK Dinamo-Zrinjevac.

Ukupni pobjednik Kupa je AK Agram s 446 bodova. 40 bodova manje osvojio je AK Dinamo-Zrinjevac sa 406 bodova, dok je AK Kvarner bio treći s 245 bodova.

Član porečkog atletskog kluba Maximvs Luka Košeto, osvojio je odlično drugo mjesto u disciplini bacanja koplja!

Luka je prošlogodišnji državni prvak u toj disciplini, a ove godine bolest ga je spriječila da ponovi taj rezultat.

Bez obzira na sve okolnosti, Luka je odradio odličan nastup i zauzeo ukupno drugo mjesto bacivši koplje 50,74.

Pobjednik je bio Roko Vitković iz Rijeke bacivši 53,10.