Porečki predškolci iz vrtića Radost, Paperino i Crvenkapica su 8.04.25. otvorili ovogodišnju javnozdravstvenu manifestaciju HODITI I ZDRAVI BITI-LA SALUTE VIENE CAMMINANDO 2025. Uz prelijepo vrijeme i na sunčan dan Naftaplin je u 9.30 sati preplavio dječji smijeh i veselje. Djeca su se veselo ... Pročitaj još...
Svjetski dan svjesnosti o autizmu – 2.4.
Postavljeno u Svakodnevnica, Zdravlje
Osobe s rijetkim bolestima su i naši sugrađani u gradu Poreču
Postavljeno u Svakodnevnica, Zdravlje
