2022-10-11_19h34_56
11.10.2022. 19:36; ; Početna / Sport i rekreacija / Larisa Glavina, Nenad Marković i Mita Đekić Bočkaj iz BBK Veli Jože ostvarili vrlo dobre rezultate na prestižnom Jagodina Open natjecanju

Zapažene rezultate ostvarilo je troje članova porečkog Body building kluba Veli Jože na prestižnom međunarodnom natjecanju Jagodina Open u Srbiji.

Larisa Glavina je osvojila 1. mjesto u juniorskoj konkurenciji i 2. mjesto u seniorskoj konkurenciji u disciplini wellness fitness.
Nenad Marković je pak osvojio 3. mjesto u body buildingu, kategorija do 80 kg, dok je Mita Đekić Bočkaj zauzela 6. mjesto u body finessu.

Nastup porečkih predstavnika u Jagodini bio je dobar uvod u prvenstvo Hrvatske i međunarodne natjecanje Maxximum Open koja će se u subotu, 15. listopada održati upravo u Poreču, u dvorani Žatika, u sklopu velikog festivala Sport Fest.