Kuglanje: VELIKI USPJEH KATJE OPLANIĆ NA DRŽAVNOM PRVENSTVU

20.12.2015. 00:45; ; Početna / Sport i rekreacija / Kuglanje: VELIKI USPJEH KATJE OPLANIĆ NA DRŽAVNOM PRVENSTVU
Vije1548-2719

Jučer se u Splitu na kuglani Poljud nastavilo sa Pojedinačnim  natjecanjem za prvakinju Republike Hrvatske u kategoriji seniorki. U završnicu se plasiralo 16 igračica, a među njima bile su i tri igračice Istre, Nataša Ravnić Gašparini, Katja Oplanić i Snježana Kramar.

Ždrijeb je tako  htio da se u osmini finala sastaju  renomirana Nataša Ravnić Gašparini i mlada perspektivna Katja Oplanić.  Katja se nije prestrašila što igra protiv Nataše već je manirom iskusne igračice odigrala odličan susret i pobijedila  rezultatom 2,5:1,5 i plasirala se u četvrtfinale.
U četvrtfinalu čekala ju je ponovo reprezentativka Hrvatske, Ana Jambrović, igračica Mlake iz Rijeke. Kada se mislilo da je Katja ispucala sve adute u prethodnoj igri, ona je sve to demantirala i vrhunski odigrala te srušila izvrsnih 583 čunja, dok je Ana srušila 572, a u setovima 2:2 ali zbog više srušenih čunjeva Katja ide danas u polufinale.
Naša druga igračica Snježana Kramar u osmini finala pobijedila je reprezentativku Milanu Pavlic,   a u četvrtfinale pobjedila je Valentinu Prpić igračicu Splita.
Sutra se u polufinalu sastaju  Katja i Snježana, a drugi par je Ines Maričić iz Mlake i Ana Vidan iz Splita.

Koja će igračica Istre ući u finale manje je bitno jer već su danas osvojile jedna brončanu, a druga srebrnu medalju. Nadajmo se da će jedna od njih tu medalju pozlatiti.