Karatisti Finide osvojili ukupno 9 medalja na “Grobničan kup” turniru

20161009_114610
12.10.2016. 01:22; ; Početna / Sport i rekreacija / Karatisti Finide osvojili ukupno 9 medalja na “Grobničan kup” turniru

U nedjelju, 09.10.2016. u organizaciji Karate kluba ’’Grobničan’’, u sportskoj dvorani ’’Mavrinci’’ održan je 4. “Grobničan kup”. Na turniru je učestvovalo preko 500 natjecatelja iz 38 klubova, Hrvatske i BiH.

Karate klub “Finida” iz Poreča je sa svojim natjecateljima nastupio u katama i borbama te zabilježio vrlo dobar rezultat, osvojivši ukupno 9 medalja: 2 zlatne, 3 srebrne i 4 brončane.

Zlatne medalje osvojili su: Marija Šimunović i Luka Rajko u katama (kategorija cicibana (6-7 godina)

Za srebrne medalje izborili su se: Marija Šimunović, ( kategorija mlađe učenice- kate) i Amir Rešidović 2 srebrne (seniori i veterani + 35 godina), također kate.

Brončane medalje i plasman na 3. mjesto izborili su: Emili Jurcan (mlađe učenice-kate), mlađe učenice ekipno u sastavu: Marija Šimunović, Emili Jurcan i Mia Mijatović, također kate, te Sonja Rajko (učenice – 36kg) i Belmin Kadrić (juniori – 76kg) u borbama.