Karatisti Finide osvojili čak 4 zlatne medalje na Rijeka Kup-u !

IMG_7415
10.05.2017. 09:45; ; Početna / Sport i rekreacija / Karatisti Finide osvojili čak 4 zlatne medalje na Rijeka Kup-u !

U nedjelju, 07.05.2017. u organizaciji Karate kluba RI CROATIA, u Kostreni je održan međunarodni karate turnir, 25. ”Rijeka Kup”. Na turniru je nastupilo 300-tinjak natjecatelja iz 35 klubova i 4 države (BiH, Hrvatska, Italija i Slovenija).

Karate klub FINIDA nastupio je sa svojim natjecateljima koji su odradili vrhunski posao, budući da je njih troje osvojilo nevjerojatne četiri zlatne medalje. Mladi kataši Finide tako su još jednom fantastično predstavili svoj klub i pokazali izuzetan potencijal i kvalitetu. Osim što su dokazali da su najbolji u svojim kategorijama, karatisti Finide su na osnovu osvojenih medalja zauzeli visoko 2. mjesto u poretku klubova u katama, odnosno 5. mjesto u ukupnom poretku klubova po uspješnosti.