Karate: 9.TROFEJ REGIJA LOMBARDIJA- Nastupila i porečka "Finida"

23.02.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate: 9.TROFEJ REGIJA LOMBARDIJA- Nastupila i porečka "Finida"

U organizaciji FEDERAZIONE ITALIANA JUDO LOTTA KARATE ARTI MARZIALI ( FIJLKAM ), u nedjelju 21.veljače 2010.godine, u Terzanu ( Lombardija ), održan je 9.TROFEJ REGIJA, međunarodni karate turnir.
Na turniru je sudjelovalo preko 400 natjecatelja iz Poljske, Francuske, Slovenije Italije i Hrvatske.

Na istom turniru Karate klub ´´Finida´´ iz Poreča nastupio je sa tri natjecatelja u seniorskom uzrastu, te zabilježio dobar rezultat (jedno peto i jedno osmo mjesto) s obzirom da je konkurencija bila izuzetno jaka.

Diana Rogači, seniorke – 50kg borbu za ulazak u finale je izgubila, te stekla pravo
na repasažnu borbu za brončanu medalju, ali je u završnici borbe posustala, te se u konačnici plasirala na 5. mjesto.

Ivana Puškarić, seniorke – 61kg je u borbi za polufinale izgubila, ali s obzirom da se njena protivnica plasirala u finale automatski joj je omogućila repasažne borbe za treće mjesto. .
Ivana nije uspjela iskoristiti tu šansu jer je već u prvoj repasažnoj borbi izgubila od talijanke i na kraju se uspjela plasirati na 8. mjesto.

Dalibor Đokić, seniori – 67kg nije imao sreće jer je već u prvoj borbi izgubio od talijanskog natjecatelja, koji nije uspio doći do finala i eventualno mu omogućiti repasažne borbe.