Kadetkinje odbojkaškog kluba Poreč izgubile od OK Funtana-Vrsar

Vije14373-20270
16.02.2024. 19:40; ; Početna / Sport i rekreacija / Kadetkinje odbojkaškog kluba Poreč izgubile od OK Funtana-Vrsar

Kadetkinje odbojkaškog kluba Poreč gostovale su protekle srijede u Vrsaru gdje su u sklopu 5. kola Županijske kadetske lige odigrale utakmicu protiv ekipe OK Funtana Vrsar.

Krajnji rezultat utakmice nakon nešto više od sat vremena igre je bio 3:0 (25:17; 25:15; 26:24).
Nakon nešto lošije odigrana prva dva seta porečke odbojkašice su pružile nešto bolju igru u trećem setu nažalost bez krajnjeg rezultata – osvajanja počasnog seta. Ono što je bitnije pokazale su da su na pravom putu i da će ubrzo poraze zamijeniti pobjedama.

Ekipa Poreča nastupila je u sastavu : Krpan Klara, Mihelčić-Šćulac Dora, Vošten Nina, Lukšić Lucija, Popović Noemi, Mahić Hana, Martinčević Anamarija, Juić Nikolina, Došen Petra, Miloš Jona Emilija. Trenerica Marija Petričević.

autor: Odbojkaški klub Poreč (OK Poreč)