Kadeti i dječaci Košarkaškog kluba Poreč uspješno odradili vikend

10608299_495967757208286_867225972813164827_o
01.03.2015. 17:55; ; Početna / Sport i rekreacija / Kadeti i dječaci Košarkaškog kluba Poreč uspješno odradili vikend

KADETSKA POBJEDA PROTIV LABINA

KK POREČ – KK LABIN 86 : 60

Kadeti predvođeni trojkom Lukić, Martuslović, Rubil ostvarili su pobjedu protiv nezgodne ekipe Labina. Unatoč lošem ulasku u utakmicu i izgubljene prve četvrtine (20-23 ) naši momci okrenuli su rezultat u svoju korist već u drugoj četvrtini i na poluvrijeme otišli sa 11 razlike u svoju korist ( 49 – 38 ). Treća četvrtina prošla je u održavanju rezultata ( 63 – 54 ) i u četvrtoj kada su nastupile ” rezerve” naši dečki su pokazali da svaki od njih konkurira za prvu petorku i završili četvrtinu 23 – 6.
Čestitke svima, odlična igra i iako je pobjeda bila timska treba svakako napomenuti velikih 35 poena Adriana Lukića, odličnu partiju Ante Rubila ( 17 poena ) kao i standardna dobra igra i vođenje našeg kapetana Marina Martuslovića. Uz njih su se priključili i drugi, već standardno dobrom igrom Carlo Žužić i dobrom obrambenom partijom Noel Žužić. Četvorka iz sjene je završila utakmicu bez problema i bez pada u igri te ih itekako treba spomenuti…David Grubica, Jeanpaul Munda, Dragan Rupčić i Leo Meštrović.
Velike čestitke, nastavite istim tempom!

KK POREČ: Lukić 35, Martuslović 9, Rupčić 2, Munda 4, Žužić C. 6, Žužić N. 4, Rubil 17, Bilić 3, Grubica 6, Meštrović.

KK LABIN: Mladeno, Ružić, Sinažić 4, Kujraković, Krištić 2, Zahtila 2, Juričić 19, Milevoj 10, Fable 21, Škakić, Kelentić 2.

POBJEDA DJEČAKA PROTIV PULE

KK POREČ – KK PULA 32 : 27

Vrlo nervozna utakmica. Jedna od onih koje volimo jedino kad završe. Gostujući gledatelj dizao je tenzije neprestano tražeći faul za svoju ekipu na svakom šutu, ulazu i vođenju lopte.
Pohvale bi naše dječacima, a posebno curama na lijepoj timskoj igri.

KK POREČ: Pačarić 10, Bilić 11, Kostić 6, Matin 3, Radošić 4, Stopić, Vivoda, Puniš, Radin.

KK PULA: Štos, Štefanec, Kalinić, Štefanec M., Kajtazović P. 17, Kikić 2, Zainović 3, Ajkić, Kajtazović A. 5.