Juniorke stolnoteniskog kluba Vrsar osvojile 5. mjesto na Državnom prvenstvu !

20190531_124718[1]
02.06.2019. 23:23; ; Početna / Sport i rekreacija / Juniorke stolnoteniskog kluba Vrsar osvojile 5. mjesto na Državnom prvenstvu !

Na prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu za juniorke i mlađe kadetkinje odigranom u Dugom Selu nastupile su i stolnotenisačice iz Vrsara.
U konkurenciji juniorki Ana Lukez, Ema Brizić i Morena Brajković osvojile su 5.mjesto.
Ema Brizić je u kategoriji mlađih kadetkinja igrala pojedinačni turnir. U skupini je dobila jedan meč i nakon dva poraza završila natjecanje.
U mješovitom paru sa Kumrićem iz Zagreba igrala je osminu finala, kao i sa Larom Franjić iz Splita također osminu finala u kategoriji parova.

Narednog vikenda je i zadnji ovosezonski turnir za stolnoteniski klub iz Vrsara koji se održava u Umagu,TOP 8 REGIJE za klince i najmlađe kadete.