Jadran zasluženo do pobjede, Bulat spasio Labinjane težeg poraza

web-bulat
26.09.2020. 20:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran zasluženo do pobjede, Bulat spasio Labinjane težeg poraza

U dvoboju dva ponajbolja istarska trećeligaša Jadran je danas na svom Velom Joži zasluženo upisao novu pobjedu. Njihovo slavlje moglo je biti i izraženije da danas na labinskim vratima nije branio raspoloženi Marino Bulat, piše Elvis Uravić, istrasport.eu

Upravo je on u 90. minuti obranio jedanaesterac Oliveru Sumiću, a u igri je „skidao“ opasne udarce Perkovića, Sumića i Emanuela Valente koji je i donio pobjedu Porečanima. Naime, u 54. minuti on je efektno „pospremio“ jednu povratnu loptu od Igora Lepinjice.

Rudar nije briljirao, domaćin je bio bolja momčad, ali je na rezultatu 1:0 za domaće labinski vratar na golu Porečana Antonio Pavlić „izvadio iz gola“ jedan udarac glavom Ivana Golića nakon kornera pa nije bilo većih uzbuđenja.

POREČ – SRC Veli Jože – III HNL ZAPAD – 5. KOLO
SUDAC: Vlatko Mlinarić (Sisak) POMOĆNI SUCI: Emir Trklja (Petrinja) i Tomislav Mioković (Sisak) DELEGAT: Neven Jadreško (Štinjan)

JADRAN – RUDAR 1:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Valenta 54´

Žuti kartoni: Radman, Ilić, Perković, Tomić (Jadran); Rudan, Ivančić, Načinović (Rudar)

JADRAN: Pavlić, Ilić, Mofardin, Užila (od 90 Leko), Lepinjica, Perković (od 83. Dujanić), Herak (od 63. Tomić), Sumić, Bernobić, Valenta, Radman.
Trener: Dalibor Šuran

RUDAR: Bulat, Načinović, Urošević, Rudan, Macan, Ivančić (od 46. Čudić), Dadić, Kurtić, Golja (od 66. Licul), Golić I., Golić D. (od 87. Hasanbegović).
Trener: Elvis Brajković