Jadran Kovačev iz STK Vrsar najbolji na kvalifikacijskom turniru za Državno prvenstvo

2022-02-06_09h49_35
06.02.2022. 09:53; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran Kovačev iz STK Vrsar najbolji na kvalifikacijskom turniru za Državno prvenstvo

U subotu 5.2. održan je u Vrsaru kvalifikacijski turnir za Državno prvenstvo za seniore u stolnom tenisu .

Članovi “Vrsara” Jadran Kovačev i Jan Grujović ostvarili su plasman na  prvenstvo Hrvatske.

Jan Grujović osvojio je 3. mjesto odličnim igrama, i malo je falilo da dođe do finalnog susreta jer je u polufinalu izgubio 3:2 od Doriana Kuzmića, dok je najbolji bio Jadran Kovačev koji je osvojio turnir bez ijednog poraza i sa samo jednim izgubljenim setom u samom finalu.

Isti dan odigran je i kvalifikacijski turnir za  mlađe kadete Topa 16 na kojem su  Emil Prekalj i Paolo Pulić osvojili 5. i 6. mjesto. Turnir je odigran u Vrsaru u novoj dvorani Saline.
Drugi tjedan donosi nove izazove za natjecatelje iz Vrsara , u Zagrebu i Osijeku turnire za juniorke i kadetkinje.