IMG_5991
03.06.2014. 13:28; ; Početna / Slider / Izvrstan nastup porečkih ritmičarki na na Završnici kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici

Porečke ritmičke gimnastičarke su u subotu, 31.05. na Završnici kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici – B program u Zadru ostvarile izvrsne rezultate.

U kategoriji mlađih kadetkinja nastupala je Emily Knapić, i u konkurenciji od 21 natjecateljica osvojila je 2. mjesto.

U kategoriji kadetkinja, nastupale su Antea Hočevar i Eva Fiškuš. U konkurenciji od 21 natjecateljica Antea je osvojila 7. mjesto a Eva djelila 10-11 mjesto.

U kategoriji juniorki, Karla Vukoja osvojila je 6. mjesto u konkurenciji od 22 natjecateljice.

U kategoriji seniorki, Ana Vukoja je osvojila 2. mjesto i Anja Ostojić 6. mjesto, u kategoriji od 14 natjecateljica.

Čestitamo trenericama i članicama kluba.

Osim toga pozivamo sve građanke i građane na završnu priredbu našeg kluba, gdje će nastupati sve članice i moći će se vidjeti rezultati njihovog truda.
Biti će to dobra prilika da se ljudi približe ovom sportu.
Priredba će se održati danas, 3. lipnja,  u dvorani Žatika u 18:30 sati.