Izvrstan nastup porečkih Maximvsa na prvenstvu Kvarnerske lige u krosu

330330067_694791079055154_1018067211435515129_n
05.03.2023. 10:19; ; Početna / Sport i rekreacija / Izvrstan nastup porečkih Maximvsa na prvenstvu Kvarnerske lige u krosu

U subotu je u labinskom Parku skulptura Dubrova održano ekipno prvenstvo Kvarnerske lige u krosu. Organizator je bio atletski klub Albona iz Labina, a trener Ervin Kiršić je sa svojom ekipom bio na visina zadatka i još jednom pokazao kako su labinjani vrhunski organizatori kad su kros utrke u pitanju.

Po idealnim vremenskim uvjetima okupilo se preko 200 – tinak djece, te se trčalo u kategorijama: cicibani/ke, limači/ce, mlađi kadeti/kinje, kadeti/kinje, mlađi juniori/ke, te van konkurencije juniori/ke. Bila je ovo zadnja test utrka prije državnog prvenstva u krosu koje se održava slijedećeg vikenda u Medulinu.

Porečki Maximvsi su bili odlični i dali su sve od sebe kako bi se ekipa što bolje plasirala. Na kraju čestitke svima na borbenosti, a izdvojit ćemo osvajače pehara.

Djevojke su u konkurenciji mlađih juniorki osvojile 2. mjesto, a trčale su u sastavu: Asia Pol, Hana Mršić i Laura Bošnjak.

Dečki su u konkurenciji mlađih kadeta bili fantastični i osvojili prvo mjesto, a trčali su u sastavu: Arian Matić, Jakov Horvat, Karlo Rudan, Diego Beaković, Marko Radessich i Arian Kadum.

Pobjednička ekipa je zaslužila nastup na državnom prvenstvu na kojem se očekuje borba za postolje!