Ivan Diklić i Matija Lisec iz porečkog Running Fox-a osvojili prvo i drugo mjesto na utrci Učka trail

306042759_547813733810653_836873697300030229_n
12.09.2022. 17:49; ; Početna / Sport i rekreacija / Ivan Diklić i Matija Lisec iz porečkog Running Fox-a osvojili prvo i drugo mjesto na utrci Učka trail

Proteklu subotu održala se treća utrka iz serijala Kvarner trails sa startom i ciljem u Mošćeničkoj Dragi. Trkači su mogli birati između tri dužine staza, 16 kilometara, 31 kilometar i 42 kilometra.

Na najkraćoj dionici, odnosno onoj od 16 kilometara, SRK Running Fox imao je tri predstavnika od kojih su sva trojica završila u prvih 10 natjecatelja.
Ivan Diklić bio je najbrži (1:28:42) i osvojio je prvo mjesto ispred klupskog kolege Matije Liseca (1:28:50).
Sjajan je bio i Marijan Dželalija koji je završio na 10. mjestu s rezultatom 1:49:39.

Osim njih nastupio je i Maksim Jerman koji se okušao na srednjoj dužini od 31 kilometar. On je svoju utrku završio za 3 sata i 25 minuta osvojivši u vrlo jakoj konkurenciji odlično 9. mjesto.