Gregori Udovičić prvak međužupanijskog natjecanja u sportskom ribolovu na otoku Viru

FB_IMG_1569768082717
01.10.2019. 22:15; ; Početna / Sport i rekreacija / Gregori Udovičić prvak međužupanijskog natjecanja u sportskom ribolovu na otoku Viru

U subotu i nedjelju na otoku Viru, u organizaciji ŠRD “Vir“ održano je međužupanijsko prvenstvo u sportskom ribolovu.
U konkurenciji 48 natjecatelja iz cijele Hrvatske u disciplini štap – obala u-16, članovi ŠRD „Zubatac“ – Poreč : Gregori Udovičić i Filip Butković postigli su zapažene rezultate.
Gregori Udovičić je osvojio prvo mjesto pojedinačno i tako upotpunio kolekciju zlatnih odličja. U paru sa Filipom Butkovićem osvojili su solidno 4. mjesto ekipno.
Gregori kao natjecatelj i Boris Jelenić u svojstvu trenera reprezentacije putuju 09.10. u Italiju, mjesto Terracina na svjetsko prvenstvo za juniore.
Treba također naglasiti zapaženi rezultat člana ŠRD “Zubatac“ Mattea Jugovca koji je u svojstvu izbornika reprezentacije Hrvatske osvojio 2. mjesto na svjetskom prvenstvu u ribolovu iz brodice koji se održao u Italiji, u mjestu Gallipoli.