Dvije ZLATNE i dvije SREBRNE medalje za GRESU RAMADANI na Državnom prvenstvu u ritmičkoj gimnastici

IMG_7630
20.11.2023. 11:28; ; Početna / Sport i rekreacija / Dvije ZLATNE i dvije SREBRNE medalje za GRESU RAMADANI na Državnom prvenstvu u ritmičkoj gimnastici

U subotu i nedjelju je u sportskoj dvorani Saline u Vrsaru održano 32. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici koje je svečano otvorio Predsjednik HGS-a Marijo Možnik.

Natjecalo se 66 gimnastičarki iz 11. hrvatskih klubova u četiri kategorije: mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke.

Jedina predstavnica porečkog kluba bila je  reprezentativka Gresa Ramadani koja se pod vodstvom trenerice Laure Božić natjecala sa 21 vježbačicom u kategoriji juniorki.

Gresa je osvojila dvije zlatne medalje  u vježbama sa obručem i loptom te dvije srebrne medalje  u vježbama sa čunjevima i trakom i po sveukupnom broju bodova bila  uvjerljivo prva  te završila sezonu kao najbolja juniorka Hrvatske.